Yönetim Oyunları (Felsefe-Kavram-Pratik) - Sedat Bostan - 9786254066696 - Kitap | rakitap.com
Menu 0
  Yönetim Oyunları (Felsefe-Kavram-Pratik)

  Yönetim Oyunları" kitabı, hem psikolojik hem de sosyolojik bir derinliğe sahip. Yazar, teorik bilgilerle pratik tecrübelerini harmanlayarak insanın duygularını, takip ettiği işleri ve diğer insanları yönetmesinin birtakım sırlarını aktarıyor. Bunu yaparken de "hikmet" ve "estetik"i telif ediyor. Bazen aklın labirentlerinde dolaşıyor bazen de kalbin en mutena bahçelerinde tenezzüh ediyor.
  Prof. Dr. M. Muhsin KALKIŞIM

  Bu kitap, yönetim meselesine hem sanat hem bilim yönüyle bakmakta aynı zamanda teorik ve pratik kaynaklardan beslenmektedir. Yöneticilerin karşılaşabilecekleri yönetsel konulara ışık tutacak nüve bilgiler içermektedir. Araştırmacılar için de kavramsallaştırmak ve bilimsel çalışmalar yapmak adına önemli ipuçları vermektedir.
  Prof. Dr. Ramazan ERDEM

  Yönetim Oyunları kitabı, bir solukta, zevkle okunacak ve okunduğunda ağzınızda şeker tadı bırakacak yazılardan oluşmuş. Kullandığı sade ve akıcı dil, kitabı klasik yönetim kitaplarından ayıran bir niteliğe büründürmüş. Yazılar yönetim olayına kendi değerlerimizle bakmanın ipuçlarını sunarak gönül iklimimize göndermelerde bulunmuş.
  Prof. Dr. Musa ÖZATA

  Devamı

  Format Kitap
  Barkod 9786254066696
  Yayın Tarihi 2020-11-21
  Yayın Dili Türkçe
  Orjinal Adı Yönetim Oyunları (Felsefe-Kavram-Pratik)
  Baskı Sayısı 1.Baskı
  Sayfa Sayısı 228
  Kapak Karton
  Kağıt Kitap Kağıdı
  Boyut 135 X 210
  Emeği Geçenler :
  Yazar   : Sedat Bostan
  Ürün Satışta. %0

  56.00

  Liste Fiyatı : 56.00

  Kazancınız : 0.00

  Stokta var
  Aynı Gün Kargo   
  Hoş geldiniz, Keyifli alışverişler..