Terapide Psikolojik Esneklik: Kabul ve Adanmışlık Terapisi; Temel ACT Serileri - İbrahim Bilgen - 9786051738833 - Kitap | rakitap.com
Menu 0
  Terapide Psikolojik Esneklik: Kabul ve Adanmışlık Terapisi; Temel ACT Serileri

  - Kabul ve Adanmışlık Terapisi (ACT) nedir?
  - ACT'ın izinden gitmek için hangi adımlara ihtiyacınız var?
  - ACT sizin ve danışanlarınızın hayatını nasıl değiştirebilir?

  Acı, kaçınılmaz bir gerçek... Bu hayatı yaşarken hiç kimse bize acının olmayacağının garantisini vermedi. Peki, o zaman ne yapacağız? Temel amacı Psikolojik Esneklik olan Kabul ve Adanmışlık Terapisi içsel ve dışsal deneyimlerimize şimdiki an farkındalığı ile yaklaşmayı öneriyor; değerlerimiz yönünde, dikkatli, açık ve yargısız olarak...

  Dr. İbrahim Bilgen, Türkçede yayımlanan ilk ACT eğitim kitabı olma özelliği taşıyan Kabul ve Adanmışlık Terapisi'nin özünü ve yolunu anlatıyor. İçsel deneyimlerinize, duygu, düşünce ve hislerinize yer açmaya yani açık olmaya hazırlanın!

  Dr. İbrahim Bilgen, önde gelen ACT araştırmacıları ve uygulayıcılarından yıllarca eğitim ve süpervizyon aldı. Şimdi de ACT'ı, Türkiye'deki topluluk tarafından kolayca anlaşılabilecek şekilde adım adım ve açık bir biçimde sunmaya hazır. Dr. Bilgen yıllar boyunca beni çok etkilemiştir. ACT'ı öğrenmek istiyorsanız bu kitap bunun için biçilmiş kaftan ve emin ellerdesiniz.
  -Steven C. Hayes

  Türkçe yazılmış ilk ACT eğitim kitabını tavsiye etmek benim için büyük bir zevk. Bundan daha heyecanlı olamazdım. Bu kitap, paha biçilemez bilgilerle dolu. Dr. Bilgen ile olan yürekten etkileşimlerim bana, onun insan ıstırabını hafifletmek amacıyla ACT'ı paylaşma konusundaki samimi arzusunu gösterdi. Kişisel bir çabayla ACT çalışmasını dünya çapında büyütmek amacıyla bu yazma yolculuğuna çıktığı için Dr. Bilgen'e teşekkür ederim.
  -Robyn D. Walser, Ph.D.

  Kabul ve Adanmışlık Terapileri'nin (ACT) babası sayılabilecek dostum Steven Hayes, bir kişisel sohbetimizde bana 'dünyanın neresinde eğitim verirse versin kendisini takip eden bir Türk'ten bahsettiğinde bu kişinin sevgili İbrahim Bilgen olduğunu tahmin etmem hiç zor olmamıştı.
  -Prof. Dr. Mehmet Sungur

  Devamı

  Format Kitap
  Barkod 9786051738833
  Yayın Tarihi 2021-04-21
  Yayın Dili Türkçe
  Baskı Sayısı 1.Baskı
  Sayfa Sayısı 308
  Kapak Karton
  Kağıt Kitap kağıdı
  Boyut 135 X 210
  Emeği Geçenler :
  Yazar   : İbrahim Bilgen
  Ürün Satışta. %0

  94.50

  Liste Fiyatı : 94.50

  Kazancınız : 0.00

  Stokta var
  Aynı Gün Kargo   
  Hoş geldiniz, Keyifli alışverişler..