Yazar : Sümeyra Alper
Fiyat: 28.00   Liste Fiyatı : 28.00
Ürün Satışta. 
Favorilere Ekle
Format : Kitap
Barkod : 9786058237360
Yayın Tarihi : 2017-09-14
Yayın Dili : Türkçe
Baskı Sayısı : 1.Baskı
Sayfa Sayısı : 234
Kapak : Karton
Kağıt : 2.Hamur
Boyut : 195 X 275
Hakkında
Yorumlar
Resimler ve Dosyalar
Başarıyorum Yayınları sizler için TEOG müfredatında yer alan her konu, sınavdaki ağırlığınca ele alınarak aşamalı olarak öğreten, yetiştiren ve pekiştiren bir soru bankası oluşturdu. Özellikle MEB'in son yıllarda soru tarzlarında yaptığı yenilikler dikkate alındı. Sizlere daha faydalı olması için konular kendi içinde küçük parçalara bölünerek o konuyu hatırlatacak konu özetleri kitaba konuldu. Sorular, zorluk derecelerine göre sınıflandırıldı. Üniteleri etkinliklerle destekleyerek konu bilgilerini hatırlattık. Yazılı sınavlarınıza yardımcı olmak için 3+3 sınav uygulaması koyduk. Bu soru bankasında;
Dört farklı test göreceksiniz.
ü Öğrenme testi, başlangıcında konu özeti verildi ve bu özet çerçevesinde sorular soruldu. Sorular daha kolayca yapılabilecek seviyede testlerden oluşturuldu.
ü Yetiştirme testi, kapsam olarak öğrenme testindeki özet çerçevesinde olan ve konunun iyice kavratıldığı testlerdir.
ü Pekiştirme testi, seçici sorulardan oluşan, farklı soru tarzlarının olduğu testlerdir.
ü Ünite değerlendirme testi, bütün üniteyi kapsayan orta zorlukta, sınav tadında testlerden oluşmaktadır.
Eğlenceli Etkinlikler, her üniteden sonra bilgi dağarcığınızı eğlenceli bir şekilde tekrar edeceğiniz etkinliklerden oluşturuldu.
Yazılı sınavlar, yıllık müfredat konularına uygun olarak her dönem için 3 sınav toplamda ise 6 yazılı sınav sorusu/cevabı hazırlandı.
Bu soru bankası eksiklerinizi tamamlama ve pekiştirme adına size en verimli şekilde yardımcı olacaktır. Unutmayın; İnsanları zengin yapan kazandıkları değil muhafaza ettikleridir. İnsanları bilgili, başarılı ve kültürlü yapan çalıştıkları, okudukları değil hafızalarına kaydettikleridir.
Hayatta başarılı olmanız dileğiyle...
Başarıyorum Yayınları
TEOG 1-2 Konu Özetli İngilizce Soru Bankası

Okuyucu Yorumları