Yayıncı : Kuzgun Kitap
Fiyat: 14.00   Liste Fiyatı : 14.00
Ürün Tükendi. 
Favorilere Ekle

Baskısı Yok

Bu ürünü yeni veya 2.el olarak sizin için
araştırıp bilgi vermemizi
İSTER MİSİNİZ ?
Bilgilerinizi doldurup kaydedin.

   Captcha image
Format : Kitap
Barkod : 9786059184885
Yayın Tarihi : 2016-12-28
Yayın Dili : Türkçe
Baskı Sayısı : 1.Baskı
Sayfa Sayısı : 104
Kapak : Karton
Kağıt : 2.Hamur
Boyut : 140 X 200
Hakkında
Yorumlar
Resimler ve Dosyalar
- Vatan Partisi bakımından öncü parti yetenekleri, ileride kazanılacak bir hedef değil, daha başından itibaren taşıdığı yarım asırlık temel bir vasıftır. Bunu söylerken, elinizdeki kitapta öykülerini okuyacağınız elli yılın en önemli tarihsel olgularından hareket ediyoruz.

- Vatan Partisi, tarih yapan bir partidir! Yalnızca tarihe mal olan ve tarih yazan bir parti değil.

- Vatan Partisi, 15 Temmuz 2016 gecesi Amerikancı-Fethullahçı terör örgütünün kanlı darbe girişiminin bozguna uğratılmasında kararlı bir öncü tavırla bütün milli güçlere yön vermiştir.

-Vatan Partisi, kritik bir kırılma noktasında, Türkiye-Rusya ilişkilerinin düzeltilmesinde tarihe yön veren müdahalelerde bulunmuştur.

- Vatan Partisi, Beşar Esat'la yaptığı doğrudan görüşmelerle Suriye ile aramızda yeniden kurulmaya başlanan barış ve işbirliğinin mimarı olmuştur. Batı Asya Birliği'ni oluşturma projesine hayat vermiştir. Türkiye'nin Atlantik'ten kopup Avrasya'daki onurlu yerine yönelişinde motor rolü oynamıştır.

-Vatan Partisi, Silivri duvarını yıkan partidir. Böylelikle Türk milletinin kendi ordusunu esaretten kurtarışına önderlik etmiştir.

-Vatan Partisi, emperyalizmin yüz yıllık Ermeni Soykırımı yalanını tarihin çöp sepetine atan partidir.

-Vatan Partisi, fedai geleneğiyle yoğrulmuş, devrimci ve vatansever bir gençlik hareketini, Türkiye'nin en büyük ve güçlü gençlik örgütlenmesini ülkemize kazandıran partidir.

-Vatan Partisi, her gün doğrulanan program ve stratejisiyle, son derece deneyimli, güçlü, istikrarlı bir lider kadrosuyla ve bunun etrafında kenetlenmiş, sarsılmaz iradeye sahip çelik çekirdek kadro birikimiyle, yıkılamayan bir namus kalesidir.

-Vatan Partisi, 21. yüzyıl Türkiye'sinin Atatürk'üdür.

-Vatan Partisi, Türkiye tarihinin ve kendi tarihinin gerçeklerinden aldığı güçle, Milli Hükümeti kurmak görevini başarıyla yerine getirecek yegane örgütlü siyasal karargahtır.

Okuyucu Yorumları