Format Kitap
Barkod 9786051418766
Yayın Tarihi 2018-01-23
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 2.Baskı
Sayfa Sayısı 1078
Kapak Ciltli
Kağıt 2.Hamur
Boyut 170 X 230

Emeği Geçenler :
Yazar   : Arthur Conan Doyle
Çevirmen   : Bekir Diri;Çağdaş Acar;Gökhan Fırat

Dünyanın önde gelen Victoria dönemi ve Sherlock Holmes uzmanlarından Leslie S. Klinger'ın editörlüğünde hazırlanan Açıklamalı Notlarıyla Sherlock Holmes, yalnızca polisiye meraklılarına değil, tüm edebiyatseverlere hitap eden bir çalışma.

Dünyanın en ünlü dedektifiyle yeni tanışan okurlar, Klinger'ın öykü girişlerindeki berrak sunumlarından yararlanırken; deneyimli Sherlockçular, Victoria Çağı İngiltere'siyle ilgili tarihi bilgilerin yanı sıra Sherlock üzerine üretilen en önemli teorileri de içeren binden fazla notla büyülenecekler.

Sherlock Holmes külliyatını içeren üç kitaplık serinin ikinci cildi, 1903-1927 arasında Strand Magazine'de yayımlanan öykülerin özgün hallerini kapsıyor. Sherlock Holmes'un Dönüşü, Son Selam ve Sherlock Holmes'un Vaka Kitabı adlı üç kitaptan oluşan bu cilt, bugüne kadar hazırlanmış en derli toplu ve en kapsamlı Sherlock Holmes külliyatının ikinci halkası.

Arthur Canon Doyle eşsizdir... Eser verdiği türdeki öncülüğü, taklit edilse ya da genişletilse dahi, asla aşılamamıştır.
-Stephen Fry-

devamını oku..
Kategori : Polisiye
99.00
Liste Fiyatı : 99.00
Kazancınız : 0.00
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %0 indirim