Menu 0
  Sanatçı Burada Ne Anlatmak İstemiş? (Müze Maketi ve Çıkartma Hediyeli)

  Bir sanat müzesini gezerken veya bir kitapta ünlü ressamların tablolarıyla karşılaştığında, içinden "Sanatçı burada ne anlatmak istemiş" sorusu geçiyor mu? O zaman doğru yerdesin.

  Bu kitap bir sanat atlası. Başka bir deyişle, senin küçük sanat müzen. Dünyanın dört bir yanındaki müzelerden eserler, senin için burada toplandı. Kitaptaki her bölüm seni başka bir salona götürecek. Her salonda başka bir ressamı, farklı sanat akımlarını ve onların birbirinden ilham verici hikâyelerini okuyacaksın. Sayfalar arasında tarih öncesinden, 20. yüzyıla kadar sanatın serüvenini izlerken içindeki sanatçı ruh da kıpır kıpır olmaya başlayabilir. Artık enstalasyon, barok, fresk, kübizm, empresyonizm gibi havalı kelimeler de hayatının bir parçası hâline gelecek.

  Leonardo Da Vinci'den Frida Kahlo'ya, Rembrandt'tan Osman Hamdi'ye, Andy Warhol'dan Matisse'e, Monet'den Matrakçı Nasuh'a, Vigee'den Van Gogh'a kadar birçok sanatçının hem hayat hikâyeleri hem de eserlerinin hikâyeleri bu iki kapak arasındaki müzede!

  Bitmedi! Müzenin çıkışında seni bir sürpriz bekliyor: Sayfalar boyunca gezip gördüğün eserlerin çıkartmaları ve tamamen sana ait bir müze duvarı. Müzeni istediğin gibi dizayn edebilirsin. Yılın her günü senin için açık olacak bu müzeyi istediğin zaman gezebilir, isteyenlere sanat turu yaptırabilirsin!

  Devamı

  Format Kitap
  Barkod 9786056883552
  Yayın Tarihi 2019-04-26
  Yayın Dili Türkçe
  Orjinal Adı Sanatçı Burada Ne Anlatmak İstemiş? (Müze Maketi ve Çıkartma Hediyeli)
  Baskı Sayısı 1.Baskı
  Sayfa Sayısı 112
  Kapak Karton
  Kağıt 1.Hamur
  Boyut 240 X 320
  Emeği Geçenler :
  Yazar   : Duygu Dalgakıran
  Ürün Satışta. %0

  430.00

  Liste Fiyatı : 430.00

  Kazancınız : 0.00

  Stokta var
  Aynı Gün Kargo   
  Hoş geldiniz, Keyifli alışverişler..