Ölüm Defteri 6 - Tsugumi Ooba - 9786055381127 - Kitap | rakitap.com
Menu 0
  Ölüm Defteri 6

  Japon çizgi romanlarına verilen isim olan Manga, dünyada bir çılgınlık halini almıştır. Death Note (Ölüm Defteri) yayınladığı bütün ülkelerde satış rekorları kıran ve geniş bir hayran kitlesine sahip en önemli manga serilerinden biridir.
  Bu deftere adı yazılanlar ölür Ölüm Tanrısı Şinigami Ryukun insanoğlu dünyasına düşürdüğü defter: DEATH NOTE (ÖLÜM DEFTERİ). Bu doğaüstü defteri bulan ve dünyadaki cani suçluları ortadan kaldırmak için kullanmaya karar veren Light Yagami (nam-ı diğer Kira) ile kimsenin çözemediği olaylarda polise yardım eden L adlı gizemli detektif arasındaki muhteşem mücadele böyle başlar.

  Yotsubadaki yedi çalışanın yeni Kira ile bağlantılı olduğu yönünde pek çok kanıt elde etmiş olsalar da Light, L ve diğer ekip üyeleri Death Notea gerçekte hangisinin sahip olduğunu henüz keşfedemezler. Bunun üzerine çaresiz kalan L, bu yeni Kirayı açığa çıkarabilmek için Misayı devreye sokarak onun şirkete sızmasını sağlar. Misaya şirket çalışanlarından ilk kim yaklaşacak? Peki, bu durumda Lin yeni hamlesi ne olacak?

  Devamı

  Format Kitap
  Barkod 9786055381127
  Yayın Tarihi 2017-01-01
  Yayın Dili Türkçe
  Baskı Sayısı 5.Baskı
  Sayfa Sayısı 224
  Kapak Karton
  Kağıt 2.Hamur
  Boyut 135 X 195
  Emeği Geçenler :
  Yazar   : Tsugumi Ooba
  Çevirmen   : Can Erkin
  Ürün Satışta. %0

  34.00

  Liste Fiyatı : 34.00

  Kazancınız : 0.00

  Stokta var
  Aynı Gün Kargo   
  Hoş geldiniz, Keyifli alışverişler..