Menu 0

  Japon çizgi romanlarına verilen isim olan Manga, dünyada bir çılgınlık halini almıştır. Death Note (Ölüm Defteri) yayınladığı bütün ülkelerde satış rekorları kıran ve geniş bir hayran kitlesine sahip en önemli manga serilerinden biridir.

  Bu deftere adı yazılanlar ölür Ölüm Tanrısı Şinigami Ryukun insanoğlu dünyasına düşürdüğü defter: DEATH NOTE (ÖLÜM DEFTERİ). Bu doğaüstü defteri bulan ve dünyadaki cani suçluları ortadan kaldırmak için kullanmaya karar veren Light Yagami (nam-ı diğer Kira) ile kimsenin çözemediği olaylarda polise yardım eden L adlı gizemli detektif arasındaki muhteşem mücadele böyle başlar.

  Lightın en son entrikaları, güçlü zekasını bile zorlamaya başlar; zira Near Japonyaya gelerek Lighta kendi ülkesinde meydan okur. Near, Lightın Kira olduğundan emindir. Nearın amacı yalnızca Kiranın işlediği cinayetleri durdurmak değil, aynı zamanda Lightın Death Noteu kullanarak insanları öldürdüğü gerçeğini de ortaya çıkarmaktır. Light mücadeleye hazır olduğunu düşünür ancak nişanlısı, yeni aşkı ve yardımcısı onun önünde ölümcül birer engel mi olacaklar?

  Devamı
  Format :Kitap
  Barkod :9786055381240
  Yayın Tarihi :2019-04-22
  Yayın Dili :Türkçe
  Baskı Sayısı :5.Baskı
  Sayfa Sayısı :216
  Kapak :Karton
  Kağıt :2.Hamur
  Boyut :135 X 195
  Emeği Geçenler :
  Yazar   : Tsugumi Ooba
  Çevirmen   : Can Erkin
  Yazarın Diğer Eserleri
  İlgili Eserler