Menu 0
  Nevernight Kuzgunun Gölgesi – Ciltli

  ÜÇ GÜNEŞİN BATMADIĞI BİR ÜLKE
  YENİYETME BİR KATİL
  SUİKASTÇI YETİŞTİREN BİR OKUL

  "Kristoff, fantastik Nevernight serisine başlarken olağanüstü bir yozlaşma ve şiddet dünyası tasvir ediyor. Çetrefilli ve kanlı sahneleriyle serinin ilk kitabı, okura birçok güzelliğin yanında çürümüşlüğü de vaat ediyor ve vaadini yerine getiriyor. Eski ile büyülü olanı olağanüstü bir dengeyle sunan bu gerilim ve acımasızlıkla örülü hikâye, nefes kesici ve okurun beklentilerini fazlasıyla karşılıyor."
  Publishers Weekly

  "Duygulara hitap eden, iyi ile kötü arasında gidip gelen bir dünya, çetin ve tutkulu bir kahraman, büyük bir intikam arzusu. Okurlar bu fantastik romanı ellerinden bırakamayacak."
  Kirkus Reviews

  "Son derece detaylı bir dünya resmedilmiş, süslü anlatımı ve yazarın alaycı dipnotları romanı güçlü bir zemine taşımış."
  The Daily Mail

  "Suikastçılar, büyü ve tuhaf yaratıkların hepsi benim için birer artı. Fakat bu kitabın en sevdiğim yönü sesiydi... Yazarın hem okuru hem kahramanını birazcık küçümseyen o pervasız ve nüktedan anlatımına bayıldım."
  Book Riot

  "Kristoff şiirsel anlatımı ve sınırsız hayal gücü ile bol argolu mizah ve gözü kara şiddeti cesur üslubuyla harmanlıyor."
  Scifinow

  "Cinayet, sihir, seks ve mizah... Kristoff, serinin ilk kitabıyla nefes kesici bir giriş yapıyor. Okurları için, Antik Roma'nın politik yapısından yararlanıp günümüzdekiler kadar tutarlı ve tanıdık gelen zengin ve capcanlı bir dünya yaratmış. Kurguya eşlik eden yazar notları o dünyayı daha da süsleyip geliştirerek hem okuru karşılama hem ince mizahla dokundurma işlevi görüyor. Güçlü ve ölçülü anlatımıyla geleneksel ve politik fantazya okurlarının aklını başından alacak."
  Booklist


  SAKIN SİNME.
  SAKIN KORKMA.
  ASLA UNUTMA.


  İdam edilen bir hainin kızı olan Mia Corvere, babasının başarısızlıkla sonuçlanan isyanından sonra ölümden kıl payı kurtulur. Senato ve babasının eski silah arkadaşları peşine düşer. Altı yıl boyunca ölü bir tanrının kemikleri üzerine kurulu bir şehirde, eski bir katilin himayesinde ve gölgelerde yaşayan Mia için intikam zamanı gelmiştir.

  Mia artık Cumhuriyet'in en ölümcül katillerinin yetiştiği Kızıl Kilise'nin öğrencisidir. Çelik, zehir ve incelikli sanatlar mücadelesinde okul arkadaşlarını geride bırakırsa Kutlu Ölümün Anası'nın Kılıcı olmaya hak kazanacak ve arzu ettiği intikama bir adım daha yaklaşacaktır. Ne var ki kilisenin koridorlarında gözü dönmüş bir katil vardır ve Mia'nın acımasız geçmişi peşini bırakmadığı gibi, genç kız tüm cemaati ve o çok sevdiği gölgeleri pusuya düşüren bir komployla karşı karşıya kalacaktır...


  MIA, KILIÇ OLUP İNTİKAMINI ALABİLECEK Mİ?


  JAY KRISTOFF, The New York Times uluslararası çoksatanı Illuminae ve Lotus War serilerinin yazarıdır. Aurealis Ödülü'nün yanı sıra David Gemmel Morningstar ve Legend ödüllerine de aday gösterilmiş; Kirkus Reviews ve Amazon En İyi Gençlik Kitapları listesine girmiş, çoğuna hiç gitmediği otuzdan fazla ülkede kitapları basılmıştır.

  Yazar iki metre boyundadır ve önünde yaşayacağı daha 13.030 günü vardır. Kung-fucu, suikastçı gizli ajan karısı ve dünyanın en hımbıl köpeğiyle Melbourne'de yaşamaktadır. Mutlu sonlara inanmaz.

  Devamı

  Format Kitap
  Barkod 9786052994115
  Yayın Tarihi 2018-04-27
  Yayın Dili Türkçe
  Orjinal Adı Nevernight Kuzgunun Gölgesi – Ciltli
  Baskı Sayısı 1.Baskı
  Sayfa Sayısı 456
  Kapak Karton
  Kağıt 2.Hamur
  Boyut 155 X 235
  Emeği Geçenler :
  Çevirmen   : Sevinç Seyla Tezcan
  Yazar   : Jay Kristoff
  Ürün Satışta. %0

  750.00

  Liste Fiyatı : 750.00

  Kazancınız : 0.00

  Stokta var
  Aynı Gün Kargo   
  Hoş geldiniz, Keyifli alışverişler..