Masumiyet Müzesi - Orhan Pamuk - 9789750826146 - Kitap | rakitap.com
Menu 0
  Masumiyet Müzesi

  Hayatımın en mutlu ânıymış, bilmiyordum.
  Nobel ödüllü büyük yazarımız Orhan Pamuk'un harikulade aşk romanı bu sözlerle başlıyor...
  1975'te bir bahar günü başlayıp günümüze kadar gelen, İstanbullu zengin çocuğu Kemal ile uzak ve yoksul akrabası Füsun'un hikâyesi: Hızı, hareketi, olaylarının ve kahramanlarının zenginliği, mizah duygusu ve insan ruhunun derinliklerindeki fırtınaları hissettirme gücüyle, Masumiyet Müzesi, elinizden bırakamayacağınız ve yeniden okuyacağınız kitaplardan biri olacak.
  Masumiyet Müzesi'ni okurken yalnız aşk hakkında değil, evlilik, arkadaşlık, cinsellik, tutku, aile ve mutluluk hakkındaki bütün düşüncelerinizin derinden etkilendiğini ve kitabın rengârenk dünyasından hiç ayrılmak istemediğinizi göreceksiniz.
  Romanı yazdıktan dört yıl sonra, 2012de, Pamuk romanıyla aynı adlı müzeyi Çukurcumada açtı. Şimdiye dek on binlerce ziyaretçinin gezdiği müze için ünlü sanat tarihçisi Simon Schama, Financial Times gazetesine yazdığı yazıda, Dünyadaki en güçlü, en güzel, en insanî ve en etkileyici çağdaş sanat eseri, diye yazdı. Aynı zamanda hem şiir hem karamizah gibi; hem zarif ve şefkatle dolu, hem de kutu kutu, vitrin vitrin, estetik olarak muhteşem.

  Devamı

  Format Kitap
  Barkod 9789750826146
  Yayın Tarihi 2020-10-19
  Yayın Dili Türkçe
  Orjinal Adı Masumiyet Müzesi
  Baskı Sayısı 25.Baskı
  Sayfa Sayısı 465
  Kapak Karton
  Kağıt 2.Hamur
  Boyut 135 X 210
  Emeği Geçenler :
  Yazar   : Orhan Pamuk
  Ürün Satışta. %0

  76.00

  Liste Fiyatı : 76.00

  Kazancınız : 0.00

  Stokta var
  Aynı Gün Kargo   
  Hoş geldiniz, Keyifli alışverişler..