Format Kitap
Barkod 9786054435098
Yayın Tarihi 2019-02-20
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 2.Baskı
Sayfa Sayısı 216
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 135 X 205
Basım Yeri İstanbul

Emeği Geçenler :
Yazar   : P. L. Travers
Çevirmen   : Gamze Bozkurt

Mary Poppins Yepyeni Maceralarla Geri Dönüyor!
Hapsettiği tarla kuşunun kafesine hapsolan sevimsiz bir bakıcı kadın Tepetaklak dururken yenen kek dilimleri Aileye yeni katılan ve kuşlarla konuşan kardeş Güneşin yönettiği ve yıldızların gösteri yaptığı sirk Herkesin uçan balonlarla havada uçuşu
Evet, Mary Poppins döndü! Yani Jane, Michael, ikizler ve Bank Ailesi için yeni maceralar, tam gaz-tam şemsiye devam ediyor! Ve siz de davetlisiniz!


Bu o! diyerek bir zafer çığlığı attı Jane. Michael Biliyordum! diye haykırdı, ipi tutan elleri heyecandan titriyordu. Son kalan ip de sapa dolanırken tanıdıkları şekil ıhlamur ağaçlarının ortasına sürüklendi ve yavaşça çimlerin üzerine indi. Michael ve Jane aynı anda fırladılar. Mary Poppins! Mary Poppins! diye bağırarak üstüne atladılar. Döneceğini biliyorduk. Au revoir diye bitirdiğin mektuptan anlamıştık.

İşte geri döndü. Verdiği sözü tuttu. Önceki kitapta Görüşmek üzere! denilmesi doğruymuş. Kiraz Ağacı Sokağı 17 numaralı ev yine eski günlerine dönüyor ve Mary Poppinsin maceraları devam ediyor! Sevgili çocuklar; Jane, Michael ve Mary Poppins ile birlikte hayal edemeyeceğiniz güzellikte yerlere gitmeye ne dersiniz? İçi sürprizlerle dolu çantasından bakalım bu kitapta neler çıkacak? Bu kitabı da önceki kitap gibi nefes nefese okuyacak, elinizden düşüremeyeceksiniz. Kitabın sonunda yine gidecek Mary Poppins; ama sakın korkmayın, bu kitaptaki gibi beklenmedik bir anda yine geri döneceğine eminim; çünkü o her zaman verdiği sözü tutar.
Nilser Utku - Türkçe Öğretmeni

devamını oku..
Kategori : Çocuk| Roman
25.00
Liste Fiyatı : 25.00
Kazancınız : 0.00
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %0 indirim