Küçük Prens ve Sevimli Tilki - Antoine de Saint-Exupery - 9786054170951 - Kitap | rakitap.com
Menu 0
  Küçük Prens ve Sevimli Tilki

  Antoine De Saint-Exupéry nin ölümsüz eseri Küçük Prens'ten 0-5 yaş algısına uygun şekilde uyarlamaya çalıştığımız 4 kitaptan oluşan bu sesli kitap serisinde, çocuklarımızın Küçük Prens ve değerleriyle okul öncesi dönemlerinde tanışmalarını amaçladık.

  Serinin bu kitabında ‘'Arkadaşlığın ve Paylaşmanın Önemini'' rengarenk çizimlerle , tiyatro ve sinema sanatçısı Begüm Akkaya tarafından seslendirilen naif bir hikayeyle ve Smart-teach yayınevi çocuk korosu tarafından seslendirilen özgün bir çocuk şarkısıyla; ‘' Küçük Prens ve Sevimli Tilki ‘' adlı sesli kitabımızda anlatmaya çalıştık.

  Uyarlama Metinler Pınar Ulaş Akdaş ile Sinema ve Tiyatro sanatçısı Musab Ekici tarafından kaleme alınmıştır.Bu kitapla çocuğunuz; küçük yaşta kitap okumayı sevmeyi - kullanmayı, sesler ve resimler arasında mantıklı bağlar kurmayı öğrenecek ve drama yeteneğini ilerletecektir. Kitaptaki öykü, sayfa sayfa elektronik boarda sesli olarak kaydedilmiştir , çocuğunuz doğru butonları izleyerek kitabı sesli olarak dinleyebilir.
  Kitap ; Kapak dahil 14 sayfadan oluşmakta,19 cm x 22 cm ebatlarında, dayanıklı sert kapak ve iç sayfalardan oluşan pırıl pırıl baskılı ve 6 butonlu bir elektronik boarda sahiptir.

  Devamı

  Format Kitap
  Barkod 9786054170951
  Yayın Tarihi 2015-01-01
  Yayın Dili Türkçe
  Orjinal Adı Küçük Prens ve Sevimli Tilki
  Baskı Sayısı 1.Baskı
  Sayfa Sayısı 14
  Kapak Karton
  Kağıt 2.Hamur
  Boyut 190 X 220
  Emeği Geçenler :
  Yazar   : Antoine de Saint-Exupery
  Ürün Satışta. %0

  119.90

  Liste Fiyatı : 119.90

  Kazancınız : 0.00

  Stokta var
  Aynı Gün Kargo   
  Hoş geldiniz, Keyifli alışverişler..