Küçük Prens ve Sevimli Tilki - Antoine de Saint-Exupery - 9786054170951 - Kitap | rakitap.com
Küçük Prens ve Sevimli Tilki

Antoine De Saint-Exupéry nin ölümsüz eseri Küçük Prens'ten 0-5 yaş algısına uygun şekilde uyarlamaya çalıştığımız 4 kitaptan oluşan bu sesli kitap serisinde, çocuklarımızın Küçük Prens ve değerleriyle okul öncesi dönemlerinde tanışmalarını amaçladık.

Serinin bu kitabında ‘'Arkadaşlığın ve Paylaşmanın Önemini'' rengarenk çizimlerle , tiyatro ve sinema sanatçısı Begüm Akkaya tarafından seslendirilen naif bir hikayeyle ve Smart-teach yayınevi çocuk korosu tarafından seslendirilen özgün bir çocuk şarkısıyla; ‘' Küçük Prens ve Sevimli Tilki ‘' adlı sesli kitabımızda anlatmaya çalıştık.

Uyarlama Metinler Pınar Ulaş Akdaş ile Sinema ve Tiyatro sanatçısı Musab Ekici tarafından kaleme alınmıştır.Bu kitapla çocuğunuz; küçük yaşta kitap okumayı sevmeyi - kullanmayı, sesler ve resimler arasında mantıklı bağlar kurmayı öğrenecek ve drama yeteneğini ilerletecektir. Kitaptaki öykü, sayfa sayfa elektronik boarda sesli olarak kaydedilmiştir , çocuğunuz doğru butonları izleyerek kitabı sesli olarak dinleyebilir.
Kitap ; Kapak dahil 14 sayfadan oluşmakta,19 cm x 22 cm ebatlarında, dayanıklı sert kapak ve iç sayfalardan oluşan pırıl pırıl baskılı ve 6 butonlu bir elektronik boarda sahiptir.

Devamı

Format Kitap
Barkod 9786054170951
Yayın Tarihi 2015-01-01
Yayın Dili Türkçe
Orjinal Adı Küçük Prens ve Sevimli Tilki
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 14
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 190 X 220
Emeği Geçenler :
Yazar   : Antoine de Saint-Exupery
Ürün Satışta. %0

149.90

Liste Fiyatı : 149.90

Kazancınız : 0.00

Stokta var
Aynı Gün Kargo   
Hoş geldiniz, Keyifli alışverişler..