KPSS Genel Yetenek Genel Kültür PES (Programlı Eğitim Seti) Set; Konu Anlatımlı - 2015 - Ali Kaya Aylin Arıcan İlyas Başpınar Şahin Biten Bülent Ünalan Zehra Bal Ali Kaya;İlyas Başpınar;Bülent Ünalan;Aylin Arıcan;Zehra Bal;Şahin Biten - 9786053291763 - Kitap | rakitap.com
KPSS Genel Yetenek Genel Kültür PES (Programlı Eğitim Seti) Set; Konu Anlatımlı - 2015

Değişen sisteme en hızlı adapte olup yayınlarına bu değişiklikleri en anlaşılır şekilde taşıyanUzman Kariyer her yıl yayın içeriklerini sınav formatında düzenleyerek sizlerle buluşturuyor.

KPSS de çıkmış sorular sonraki sınavlarda çıkabilecek sorulara ışık tutma adına önemli olmasına rağmen ÖSYM sınavda çıkmış soruları artık yayımlamamaktadır. Programlı Eğitim Seti niniçinde konu anlatımının yanında sınavda çıkmış sorular da yer almaktadır. Bunun yanında müfredatta yer alan ama şimdiye kadar sınavda hiç soru çıkmamış konulara da KPSS formatına uygun ayrıntılarla yer verilmiştir. Ayrıca başarının sırrı sistemli ve programlı çalışmadan geçmektedir. Bu bağlamda Programlı Eğitim Seti; sadece bir konu anlatım kitabı değil, içerisinde bulunan 20 haftalık yavaş 10 haftalık hızlı programları ile siz adaylarımızın yol gösterici bir haritasıdır.
Programlı Eğitim Seti; 6 alanın her biri kendi içerisinde bölümlere ayrılarak hazırlanmıştır. Her bir bölüm öğrenme sürecini, konuların akılda kalıcılığını kolaylaştırmak amacıyla konu bütünlüğünü sağlayacak kısa birim ders lerden oluşturulmuştur. Bu ders ler 20 haftalık yavaş 10 haftalık hızlı programlarda konu yoğunluklarına göre dağıtılmıştır.

Derslerin ardından o derste ele alınan kavramların pekiştirilmesi sağlanmak amacıyla aktif mola bölümü sunulmuştur.
Aktif mola da pekiştirilen kavramları ikinci kez tekrarlayarak çoktan seçmeli sorularda karşınıza çıkabilecek çeldiricileri fark etmenizi sağlayacak mini testler hazırlanmıştır. Her bir dersin sonunda, ders kapsamında ele alınan kavramlarla ilgili çıkmış sınav sorularından örnekleri çözecek çözemediklerinizin açıklamalarını görebileceksiniz. Son olarak her bir bölümün sonunda yer alan izleme testlerisayesinde bölüm içinde ele alınan kavramları, bilgileri yeniden gözden geçirecek öğrenme düzeyinizi bir kez daha göreceksiniz. İçerik kadar görsel sunumun önemine de inanan Uzman Kariyer, konuları ilişkili görsellerle destekleyerek zevkli bir öğrenme sürecini de sizlere sunmuştur.

Programlı Eğitim Setindeki konu anlatımı ve hızlı - yavaş programlar eşliğinde başka bir konu anlatım kaynağına ihtiyaç duymadan KPSS maratonunu tamamlayabilirsiniz. Programlı Eğitim Seti, açıklanan konuya ilişkin odak noktası, uyarı, püf noktası, not gibi öğrenmeyi destekleyici teknikleriyle önemli noktaları zihninize kazıyarak sınav hazırlık sürecinde vazgeçilmeniz olmaya devam edecek.


Uzman Kariyer Yayın Kurulu

Devamı

Format Kitap
Barkod 9786053291763
Yayın Tarihi 2014-10-03
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 2272
Kapak Karton
Kağıt 1.Hamur
Boyut 195 X 275
Emeği Geçenler :
Yazar   : Ali Kaya
Yazar   : Aylin Arıcan
Yazar   : İlyas Başpınar
Yazar   : Şahin Biten
Yazar   : Bülent Ünalan
Yazar   : Zehra Bal
Yazar   : Ali Kaya;İlyas Başpınar;Bülent Ünalan;Aylin Arıcan;Zehra Bal;Şahin Biten
Ürün Tükendi.

99.90

Liste Fiyatı : 99.90

Kazancınız : 0.00

Stokta yok
Hoş geldiniz, Keyifli alışverişler..