KPSS Genel Yetenek-Genel Kültür Öğreten Fasiküller Konu Anlatımlı Modüler Set - Ali Kaya Aylin Arıcan İlyas Başpınar Şahin Biten Bülent Ünalan İlyas Başpınar;Ali Kaya;Aylin Arıcan;Bülent Ünalan;Şahin Biten - 9786055981969 - Kitap | rakitap.com
Menu 0
  KPSS Genel Yetenek-Genel Kültür Öğreten Fasiküller Konu Anlatımlı Modüler Set

  Uzman Kariyer yine bir ilke imza attı ve KPSS adaylarının sınava hazırlıkta gereksinim duydukları zengin akademik içeriği öğreten fasiküllerle buluşturdu. Bu buluşma herkeste heyecan yarattı. Şimdi bu yeni sistemde neler olduğuna bakalım.

  Öğreten Fasiküller
  İster rulo yap, ister çantana at; okula, kütüphaneye, dershaneye, her yere götür. Genel Yetenek & Genel Kültür sınav kapsamındaki 5 alanın her biri, adaylara taşıma ve kullanım kolaylığı sağlamak amacıyla kendi içinde fasiküllere ayrıldı.

  Ders Modeli
  Her bir fasikül öğrenme sürecini kolaylaştırmak için kendi içinde konu bütünlüğünden oluşan kısa birimlerden, yani derslerden oluşturuldu.

  Aktif Mola
  Kısa sürede, sıkmadan okunacak bir içerikle sunulan derslerin ardından, o derste ele alınan kavramların tekrarını sağlamak için hazırlandı. Bu sayede bitirilen dersin ardından aktif bir mola vereceksiniz.

  Mini Test
  Aktif mola sorularında tekrar edilen kavramların/bilgileri ikinci kez tekrarlayacak ve çoktan seçmeli testlerle daha iyi kavrayacaksınız.

  Sınav Soruları
  Her bir dersin sonunda, ders kapsamında ele alınan kavramlarla/bilgilerle ilgili çıkan sınav sorularından örnekleri çözecek, çözemediklerinizin açıklamalarını göreceksiniz.

  İzleme Testi
  Her bir fasikülün sonunda yer alan izleme testleri sayesinde fasikül içinde ele alınan bütün derslerde ele alınan kavramları, bilgileri yeniden gözden geçirecek, öğrenme düzeyinizi bir daha göreceksiniz.

  Görsel Sunum
  Öğreten fasiküllerin ilgiyi hak eden bir özelliği de konuların ilişkili görsellerle desteklenmesidir. İşte bu sayede zevkli bir öğrenme süresi yaşayacaksınız.

  Öğrenmeyi Destekleyici Teknikler
  Açıklanan konuya ilişkin odak noktası, uyarı, püf noktası, not gibi destekleme teknikleriyle önemli noktaları zihninize kazıyacaksınız.

  Örnekler
  Sınavda başarılı olmanın temel şartı kavramları örneklerle öğrenme olduğu için kavramların çok sayıda örnekle açıklanması kavrayışınızı destekleyecektir.

  Devamı

  Format Kitap
  Barkod 9786055981969
  Yayın Tarihi 2012-11-17
  Yayın Dili Türkçe
  Baskı Sayısı 1.Baskı
  Sayfa Sayısı 2250
  Kapak Karton
  Kağıt 2.Hamur
  Boyut 195 X 275
  Basım Yeri İstanbul
  Emeği Geçenler :
  Yazar   : Ali Kaya
  Yazar   : Aylin Arıcan
  Yazar   : İlyas Başpınar
  Yazar   : Şahin Biten
  Yazar   : Bülent Ünalan
  Yazar   : İlyas Başpınar;Ali Kaya;Aylin Arıcan;Bülent Ünalan;Şahin Biten
  Ürün Tükendi.

  94.00

  Liste Fiyatı : 94.00

  Kazancınız : 0.00

  Stokta yok
  Hoş geldiniz, Keyifli alışverişler..