Yazar : Kathryn Lamb
Yayıncı : Novel Kitap
Fiyat: 32.00   Liste Fiyatı : 32.00
Ürün Satışta. 
Favorilere Ekle
Format : Kitap
Barkod : 9789757132172
Yayın Tarihi : 2010-12-30
Yayın Dili : Türkçe
Baskı Sayısı : 1.Baskı
Sayfa Sayısı : 184
Kapak : Karton
Kağıt : 2.Hamur
Boyut : 135 X 195
Basım Yeri : İstanbul
Hakkında
Yorumlar
Resimler ve Dosyalar
Anneler ve babalar
En iyi kosullarda isteklerinizi sinirlar, can sikarlar. En kötü kosullarda saçlarinizi diken diken eder, çildirtirlar. Bu kitapta 5 ana karakter bulacaksiniz. Isimleri karikatürize edilmis olmakla birlikte, gerek kendi kisilikleri, gerekse ait olduklari ailelerin yapisi tamamen gerçektir.

Taktikler ve stratejiler
Onlarin aile yapisi, sorunlari ve baslarindan geçen olaylari okurken, sorunlarin çözümünde uygulanacak taktik ve stratejileri kavrayacak, bunlari kendi durumunuza ve tabii sorunlariniza uyarladiginizda da ailenizin artik sizi çildirtmayi basaramadigini göreceksiniz.
Kronik ebeveyn sorunu
Anneler ve babalar, dogalari geregi meraklanir ve endiselenirler. Bu nedenle ardi arkasi kesilmez uyarilar, yanitlanmasi son derece zor hatta imkansiz sorularla insani çileden çikarirlar. Ancak bu, ugrunda çildirmaya degecek bir durum degil, yalnizca kronik ebeveyn sorunudur ve çözümü her zaman vardir.

Anne ve babanizin mizah duygusu yeterince gelismemisse; Bu kitabi asla onlara göstermeyin, hatta köse bucak saklayin. Anlamaya egilimli görürseniz, ayri ayri ve birlikte okumayi önerin.

Ve asla unutmayin: Mutlu bir anne baba, her zaman için duyarli, anlayisli ve cömerttir. Üstelik evet demeye çok yatkindir!

Okuyucu Yorumları