Menu 0
  Harry Potter ve Azkaban Tutsağı - 3 (Resimli Özel Baskı)

  Karanlık Lord yalnız ve dostsuz, müritleri tarafından terk edilmiş durumda. Uşağı şu son on iki yıldır zincir altında. Bu gece, geceyarısından önce, hizmetkâr serbest kalacak ve yeniden efendisine katılmaya gidecek.

  Harry Potter, inanılmaz büyüklükte sihirli bir kaza sonrası başının derde gireceğinden emin, Hızır Oto­büs'le Dursley'lerden ve Little Whinging'den kaçar. Tabii Sihir Bakanlığı'nın çok daha önemli bir sorunu vardır - Lord Voldemort'un sadık müridi azılı tutsak Sirius Black, Azkaban kalesinden kaçmıştır ve Har­ry'nin peşinde olduğu söylenmektedir. Sihir Bakanlığı ise ruh emici öpücükleriyle kol gezen Azkaban'ın Ruh Emici'lerini Hogwarts'a göndermiştir.

  Hogwarts'daki üçüncü yılında, geçmişiyle ilgili yeni gerçekleri öğrenmesi ve Karanlık Lord'un gelmiş geçmiş en sadık hizmetkârlarından biriyle karşı karşıya gelmesiyle karanlık söylentiler ve ölüm kehanetleri Harry'nin peşini bırakmaz...

  J.K. Rowling'in klasikleşen serisinin üçüncü kitabının hevesle beklenen bu resimli özel baskısı Kate Greena­way Madalyası sahibi Jim Kay'in boya, karakalem ve piksellerinden ortaya çıkan sihirli anlarla dolup taşıyor.

  Devamı

  Format Kitap
  Barkod 9789750840975
  Yayın Tarihi 2018-03-02
  Yayın Dili Türkçe
  Baskı Sayısı 3.Baskı
  Sayfa Sayısı 328
  Kapak Karton
  Kağıt 2.Hamur
  Boyut 270 X 230
  Emeği Geçenler :
  Yazar   : J. K. Rowling
  Çevirmen   : Sevin Okyay;Kutlukhan Kutlu
  Ürün Satışta. %0

  1,300.00

  Liste Fiyatı : 1,300.00

  Kazancınız : 0.00

  Stokta var
  Aynı Gün Kargo   
  Hoş geldiniz, Keyifli alışverişler..