Menu 0

  Japon çizgi romanlarına verilen isim olan Manga, dünyada bir çılgınlık halini almıştır. Death Note (Ölüm Defteri) yayınladığı bütün ülkelerde satış rekorları kıran ve geniş bir hayran kitlesine sahip en önemli manga serilerinden biridir.
  Bu deftere adı yazılanlar ölür Ölüm Tanrısı Şinigami Ryukun insanoğlu dünyasına düşürdüğü defter: DEATH NOTE (ÖLÜM DEFTERİ). Bu doğaüstü defteri bulan ve dünyadaki cani suçluları ortadan kaldırmak için kullanmaya karar veren Light Yagami (nam-ı diğer Kira) ile kimsenin çözemediği olaylarda polise yardım eden L adlı gizemli detektif arasındaki muhteşem mücadele böyle başlar.

  Mellodan defteri almak için harekete geçebilecek kişiler operasyon merkezindekilerle sınırlıdır artık Onları harekete geçirmek için Light defterin kullanılmasını gerektiren bir plan yapar. Öte yandan, aynı zamanlamayla Soiçiro Yagami operasyon merkezine döner. Lightın planı karşısında babası nasıl bir tavır sergileyecek? Her yeni manevrasında etrafında örülen çember gittikçe daralan Lightın bir sonraki hamlesi ne olacak?

  Devamı
  Format :Kitap
  Barkod :9786055381219
  Yayın Tarihi :2017-01-01
  Yayın Dili :Türkçe
  Baskı Sayısı :3.Baskı
  Sayfa Sayısı :200
  Kapak :Karton
  Kağıt :2.Hamur
  Boyut :135 X 195
  Emeği Geçenler :
  Yazar   : Tsugumi Ooba
  Çevirmen   : H. Can Erkin
  Yazarın Diğer Eserleri
  İlgili Eserler