Death Note 10 / Ölüm Defteri Cilt: 10 - Tsugumi Ooba - 9786055381226 - Kitap | rakitap.com
Menu 0
  Death Note 10 / Ölüm Defteri Cilt: 10

  Japon çizgi romanlarına verilen isim olan Manga, dünyada bir çılgınlık halini almıştır. Death Note (Ölüm Defteri) yayınladığı bütün ülkelerde satış rekorları kıran ve geniş bir hayran kitlesine sahip en önemli manga serilerinden biridir.

  Bu deftere adı yazılanlar ölür Ölüm Tanrısı Şinigami Ryukun insanoğlu dünyasına düşürdüğü defter: DEATH NOTE (ÖLÜM DEFTERİ). Bu doğaüstü defteri bulan ve dünyadaki cani suçluları ortadan kaldırmak için kullanmaya karar veren Light Yagami (nam-ı diğer Kira) ile kimsenin çözemediği olaylarda polise yardım eden L adlı gizemli detektif arasındaki muhteşem mücadele böyle başlar.

  SPK merkezinde Kira müritleri tarafından kuşatılan Near şaşırtıcı bir yöntemle sıkıntıyı aşar!? Near yeni Lin, yani Lightın Kira olabileceğinden şüphelenir. Şüphesini operasyon ekibiyle de paylaşarak onların da Lighttan şüphelenmesini sağlamaya çalışır. Diğer yandan Light üzerindeki baskıyı azaltmak için Death Noteu yine bir başkasına vermek zorunda kalır. Fakat bu kez Kira ona kalpten inanan insanlar arasından bir çömez seçer. Seçtiği kişiyle doğrudan iletişim kurma olanağı olmayan Light Kiranın hedefine gönülden bağlı olan bu çömeze tamamen bel bağlamak zorundadır. Bu yeni hamle Lightı ideal dünyaya yakınlaştırabilecek mi?

  Devamı

  Format Kitap
  Barkod 9786055381226
  Yayın Tarihi 2017-01-01
  Yayın Dili Türkçe
  Baskı Sayısı 4.Baskı
  Sayfa Sayısı 192
  Kapak Karton
  Kağıt 2.Hamur
  Boyut 120 X 190
  Emeği Geçenler :
  Yazar   : Tsugumi Ooba
  Çevirmen   : Can Erkin
  Ürün Satışta. %0

  28.00

  Liste Fiyatı : 28.00

  Kazancınız : 0.00

  Stokta var
  Aynı Gün Kargo   
  Hoş geldiniz, Keyifli alışverişler..