Menu 0
  Ceviz Kabuğundaki Evren (Ciltli)

  Hawkingin çok satan kitabı Zamanın Kısa Tarihinden sonraki gelişmeleri ve en yeni bilimsel bulguları içeren Ceviz Kabuğundaki Evren, kuantum mekaniğinden sicim kuramlarına, genel görelilikten 11-boyutlu süper-kütleçekime, Büyük Patlamadan evrenin kaderine kadar bütün tartışmaları kapsıyor. Bu kitapta evren tasarlanabilir mi, uzayzamanın bir başlangıcı var mı gibi pek az fizikçinin sormaya cesaret ettiği soruları soran Hawking, uzman olmayan, hiç fizik bilmeyen okurlara bu zor konuları büyük bir ustalıkla ve bol görsel malzemeyle açıklıyor.
  Provakatif ve bilgilendirici ... birçok kolay anlaşılır benzetmeyle dolu... Hepsinden önemlisi, kitap çok iyi düzenlenmiş ve çok açıklayıcı grafiklerle güçlendirilmiş.
  Time

  Yalın, bütünsel ve anlaşılır. Ayrıca Hawking kitabı mizahla süsleyerek eğlenceli hale getirmiş.
  St Louis Post-Dispatch

  Zamanın Kısa Tarihi 1988 yılında yayımlandığından bu yana milyonlarca kişi tarafından okundu. Hawkingin bu kitabında belirttiği gibi birçok yazar daha ilk bölümlerde takıldı ve aslında daha ilginç olan ileriki bölümleri okuyamadı... bu nedenle daha anlaşılır olan bir kitap yazmak gereği doğdu. Ceviz Kabuğundaki Evren buna göre düzenlendi. İlk iki bölüm, asıl önemli olan sonraki bölümlerin anlaşılmasını sağlayacak şekilde yazıldı.
  Scientific American

  Devamı

  Format Kitap
  Barkod 9789752971059
  Yayın Tarihi 2018-03-16
  Yayın Dili Türkçe
  Baskı Sayısı 7.Baskı
  Sayfa Sayısı 230
  Kapak Ciltli
  Kağıt Kuşe
  Boyut 200 X 240
  Emeği Geçenler :
  Yazar   : Stephen Hawking
  Çevirmen   : Kemal Çömlekçi
  Ürün Satışta. %0

  495.00

  Liste Fiyatı : 495.00

  Kazancınız : 0.00

  Stokta var
  Aynı Gün Kargo   
  Hoş geldiniz, Keyifli alışverişler..