Format Kitap
Barkod 9789755095752
Yayın Tarihi 2019-02-21
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 8.Baskı
Sayfa Sayısı 88
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 140 X 215
Basım Yeri Ankara

Emeği Geçenler :
Yazar   : Lewis Carroll
Çevirmen   : Ali Aydoğan

Çocuk edebiyatının en seçkin örneklerinin yer aldığı Arkadaş Çocuk Serisi´ne tamamı resimli yepyeni sekiz kitap eklendi. Ali Aydoğan tarafından, özenli ve titiz bir çalışmayla dilimize uyarlanan, tamamı özgün çizimlerle bezenmiş kitaplar, çocukların dil eğitimine önemli katkıda bulunacak.
Peter Pan, Alice Düşler Ülkesinde, Parmak Kız / Parmak Çocuk, Ezop Masalları, Arı Maya, Güliver Küçük İnsanlar Ülkesinde, Mutlu Prens ve Pinokyo´nun eklenmesiyle Arkadaş Çocuk Serisi yazarları arasına Oscar Wilde, Lewis Carroll, Jonathan Swift, Valdemar Bonsels, Hans Christian Andersen, Carlo Collodi, J.M. Barrie gibi dünya edebiyatının önemli isimleri dahil oluyor.
İçerdikleri hikaye ve masallarla çocuklara iyiliği ve kötülüğü, adaleti, paylaşmayı, empati kurmayı, doğayı sevmeyi, kalabalık içinde birey olabilmeyi anlatan bu kitaplar, akıcı anlatımları ve birbirinden güzel çizimleriyle öne çıkıyorlar.
İlköğretim öğrencileri tarafından okunması tavsiye edilen eserlerden oluşan bu özel çalışmayı genç okurlara sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

devamını oku..
Kategori : Çocuk Kitapları
6.90
Liste Fiyatı : 6.90
Kazancınız : 0.00
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %0 indirim