Menu 0

  İlk içki İlk şaka İlk dost İlk aşk son sözler

  Bu harika öyküyü okuyan kızlar hüzünlenecek, erkekler Alaskanın vanilya ve sigara kokusunda aşkı, tutkuyu ve özlemi bulacak.
  Kirkus

  John Green çok etkileyici bir roman yazmış. Hayat, sevgi ve insan olmanın gizemleriyle dolu labirente balıklama dalıyor. Bu kitap hayatınıza dokunacak, o yüzden sakın oturarak okumayın! Ayağa kalkın ve Büyük Belkiye doğru bir adım atın.
  K. L. Going, Michael L. Printz Onur Ödüllü Yazar

  Hem komik hem hüzünlü, ilham veriyor ve meraklandırıyor. Bookpage

  Muhteşem bir son bu kadar iyi bir kitaba yakışıyor. Philadelphia Enquirer

  Sevimli ve fazla alçakgönüllü esprilerle dolu Yazar, Alaskanın karanlığını sevecen ve bir o kadar enerji dolu bir ışıkla aydınlatıyor. School Library Journal

  Bu kitabı diğerlerinden ayıran, Miles Halterın zeki, öngörülü, acı dolu fakat güçlü sesi. Chicago Tribune

  Miles Halter, ünlülerin son sözlerine bayılan sıradan bir gençtir. Evindeki güvenli hayata katlanamadığından François Rabelaisnin ölmeden hemen önce Büyük Belki olarak betimlediği bilinmezin ne olduğunu bulabilmek için yatılı okula yazılır. Onu Culver Creek Lisesinde, aralarında Alaska Young da olmak üzere pek çok şey beklemektedir. Zeki, komik, son derece seksi ama bir o kadar perişan halde olan Alaska, Milesı kendi labirentine sürükleyecek ve Büyük Belki arayışında ona yol gösterecektir.
  Michael L. Printz Ödülüne layık görülen Alaskanın Peşinde, bir hayatın başka bir hayat üstünde ne kadar kalıcı izler bırakabildiğini muhteşem bir dille anlatıyor. Pek çok ödül sahibi John Greenin bestseller olan bu kitabı, çağdaş kurgu kitaplar arasında çığır açan yepyeni bir ses.

  Holden Caulfieldın ruhu hayat bulmuş. Kliatt

  Devamı
  Format :Kitap
  Barkod :9786055289942
  Yayın Tarihi :2012-10-16
  Yayın Dili :Türkçe
  Baskı Sayısı :1.Baskı
  Sayfa Sayısı :320
  Kapak :Karton
  Kağıt :2.Hamur
  Boyut :135 X 215
  Basım Yeri :İstanbul
  Emeği Geçenler :
  Yazar   : John Green
  Çevirmen   : Banu Talu
  Yazarın Diğer Eserleri
  İlgili Eserler