Format Kitap
Barkod 9786051415987
Yayın Tarihi 2017-09-05
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 3.Baskı
Sayfa Sayısı 770
Kapak Ciltli
Kağıt 2.Hamur
Boyut 140 X 200

Emeği Geçenler :
Yazar   : Arthur Conan Doyle
Çevirmen   : Berrak Göçer;Kaya Genç

Dünyanın önde gelen Victoria dönemi ve Sherlock Holmes uzmanlarından Leslie S. Klinger'ın editörlüğünde hazırlanan Açıklamalı Notlarıyla Sherlock Holmes, yalnızca polisiye meraklılarına değil, tüm edebiyatseverlere hitap eden bir çalışma.
Bu dünyanın en ünlü dedektifiyle yeni tanışan okurlar, Klinger'ın her öykünün girişindeki berrak sunumundan yararlanırken; deneyimli Sherlockçular, Victoria Çağı İngiltere'siyle ilgili tarihi bilgilerin yanı sıra Sherlock üzerine üretilen en önemli teorileri de içeren binden fazla notla büyülenecekler. Sherlock Holmes külliyatını içerecek olan üç kitaplık serinin ilk cildi, 1891-1893 arasında Strand Magazine'de yayımlanan öykülerin özgün hallerini içeriyor. Daha sonra Sherlock Holmes'un Maceraları ile Sherlock Holmes'un Anıları adlarıyla kitaplaştırılırken oluşan hataları gideren çalışma, bugüne kadar hazırlanmış en derli toplu ve en kapsamlı Sherlock Holmes külliyatı.
Türk okurları ise bu baskıda dünya okurlarından daha fazlasını elde edecekler: Türkiye'nin en önemli polisiye eleştirmeni Erol Üyepazarcı'nın önsözü! II. Abdülhamit ile Sherlock'un yaratıcısı Sir Arthur Conan Doyle arasındaki saklı kalmış hikaye, bu önsözde gizli...
Şimdi okumaya devam edin. Elinizde Sherlock Holmes'un toplu öykülerinin uzun ve bilgi dolu bir giriş bölümüyle zenginleştirilmiş Son Çözümü var. Korkmayın.
Holmes ve Watson hakkında insanlar ancak sevgi dolu sözler yazabilir.
-John le Carre-

devamını oku..
Kategori : Polisiye
99.00
Liste Fiyatı : 99.00
Kazancınız : 0.00
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %0 indirim